Skip to content

Garnier organizuje konkurs na piękne miasto

Cieszymy się, że możemy poinformować Państwa o nowym konkursie organizowanym w tym roku przez markę Garnier. W ramach akcji „Piękne Miasto”, firma oferuje szansę na stanie się piękniejszym miejscem do życia i pracy dla mieszkańców.

W konkursie uczestniczyć mogą projektanci, artyści, organizacje społeczne lub osoby fizyczne powyżej 18. r.ż., które zaproponują najlepszy projekt mający na celu poprawę jakości życia w ich miejscu zamieszkania.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba pobrać formularz aplikacyjny, który dostępny jest na stronie internetowej producenta kosmetyków oraz na stronie Facebooka „Garnier Polska”. Do 14 marca 2020 r. należy wysłać informacje dotyczące swojego zgłoszenia. Najciekawsze projekty i największy wkład w społeczeństwo będzie nagradzany specjalną nagrodą.

Akcja Piękne Miasto to ciekawa okazja do udowodnienia swoich umiejętności i talentu twórczego oraz stworzenia czegoś pięknego na skalę szerszego społeczeństwa! Jeśli jesteś zainteresowany/a, nie czekaj – napisz i stwórz coś oryginalnego!

Garnier, producent kosmetyków dla kobiet, ogłosił niedawno niesamowity konkurs! W ciągu następnych miesięcy będziemy mieli okazję zagłosować na „piękne miasto”.

Główna nagroda w konkursie to przemianowanie jednego z wybranych miast na piękne miasto Garnier. Nagrodzone miasto może liczyć na ulepszenia dotyczące ogrodu i parku, a także na projekty ochrony środowiska naturalnego.

Jak do tej pory w konkursie wzięło udział już kilka miast – Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków i Katowice. Mieszkańcy warszawskich sąsiednich gmin mają również możliwość wzięcia udziału w konkursie – zachęcamy do głosowania!

Proces głosowania bardzo prosty – wystarczy wejść na stronę internetową lub bezpośredni link do głosowania. Wszystkie informacje dotyczące tego konkursu oraz szerszych informacji o Garnierze można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej.

Garnier, jeden z liderów na rynku profesjonalnych kosmetyków, ogłosił ostatnio nowy i ciekawy konkurs – „Zmień Piękno Miast”. Celem konkursu jest wyłonienie projektów odpowiedzialnego planowania przestrzennego, które umożliwią lepszą integrację społeczną, kulturalną oraz ekologiczną. Wszystkie osoby pomiędzy 18 a 35 rokiem życia, które są obywatelami Europy lub mieszkańcami terytorium europejskiego, mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaprezentować swoje pomysły.

Konkurs skierowany jest do młodych ludzi odważnych i pełnych pasji, mających oryginalne myśli i chcących mieć realny wpływ na życie w mieście. Jego celem jest zachęcanie do uczestnictwa w dialogu publicznym i propagowanie idei odpowiedzialnego tworzenia miast przez marygodziwego odbiorcę. Osoba, lub grupa ludzi, która zdobędzie nagrodę główną (5000 euro), będzie mogła wdrażać swoje pomysły w realnej rzeczywistości – opracowując lokalne projekty i promując przy okazji idee odpowiedzialnego planowania miast. Ten pomysł może być czymś nowym dla mieszkańców miast po całej Europie!

Jeśli chcesz stać się czynnym uczestnikiem tego procesu i odważnie przystąpić do tego konkursu – już dziś możesz to zrobić! Formularze rejestracyjne dostepne są na stronie internetowej przygotowanej przez Garnier. Wybrane projekty mają szanse ubiegać się o dodatkowe środki finansowe. Konkurs trwa do 19 czerwca 2019 roku i nikt nie powinien czekać dłużej!

Garnier ogłosił konkurs, w którym jego czytelnicy mają okazję zaprezentować swoje piękne miasto poprzez zdjęcie. Za najlepszy uważany będzie ten obraz, który zdobędzie najwięcej głosów i polubień na stronie internetowej marki.

Nagrodzonego uczestnika czeka wyjątkowe wyróżnienie i unikatowa nagroda ufundowana przez Garnier. Możliwość wykorzystania walorów tej marki do promowania swojego miasta będzie przyciągać zainteresowanie zarówno uczestników, jak i mieszkańców.

Konkurs trwa od 8 czerwca do 8 sierpnia 2021 roku. Każdy, kto chce wziąć udział w akcji, musi wykonać kilka prostych kroków. Najpierw należy polubić stronę marki na Facebooku, a następnie przesłać swoje zdjęcie wraz z opisem, co można na nim zobaczyć.

Udział w akcji to doskonała okazja do bezpośredniego pokazania swojego miasta i tym samym promowanie go na arenie międzynarodowej. Spróbujcie swoich sił i uczestniczcie w tej rewelacyjnej inicjatywie już teraz!